NETUŠIL JSEM, ŽE PŘES TOTO DALŠÍ VIDEO BUDE NAPADNUTA ZASE OBĚŤ A TO MŮJ SYN, KTERÝ NIKDY NIC NETUŠIL.JENOM POŘÁD NECHÁPAL, ŽE NENÍ VYTĚŽOVÁN, KDYŽ DO TÉ DOBY VYTĚŽOVÁN BYL. MUSÍTE SI UVĚDOMIT, TEDY PÁNI NOVINÁŘI VŠECHNY SOUVISLOSTI A ŽE SE MNE TADY SNAŽIL RŮŽIČKA JAKO DOTĚRNÝ HMYZ ODPÁLKOVAT. A PROTO, ABY SE MNE ZBAVIL, HÁZEL ŠPÍNU A VÝROKY NA MÉHO SYNA. TOTO VIDEO VZNIKLO Z JEDNOHO PROSTÉHO DŮVODU. DO TÉTO DOBY JSEM NEMĚL NIC V RUCE OHLEDNĚ MNOU PŘEDANÝCH PENĚZ RŮŽIČKOVI.  V KONTEXTU TOHO, ŽE  MU NEJDŘÍV UKONČIL SMLOUVU V SEZONĚ, KDY ZAČAL HRÁT JESTĚ JAKO JUNIOR  MEZI CHLAPY V BEROUNĚ A TAM V POSLEDNÍCH TŘECH ZÁPASECH DÁL TŘI KANADSKÉ BODY, STATISTIKY Z TÉTO SEZONY A Z TĚCH PRVNÍCH  ZÁPASŮ CO HRÁL MEZI CHLAPY JSOU K DISPOZICI  http://www.hokej.cz/hrac/10894 PO TÉTO DÁ SE ŘÍCI ÚSPĚŠNÉ  SEZONĚ 2012-13  MU TEDY UKONČIL SMLOUVU A BYL KONEC. ALE POTOM POŠLE SVÉHO NAHÁNĚČE MOUČKA A TEN PŘIŠEL S TÍM, ŽE MLUVIL  S RŮŽIČKOU A TEN MU ÚDAJNĚ SÁM NAVRHNUL, ŽE KDYŽ MU PŘINESU 250 000,-KČ, ŽE SE O KLUKA POSTARÁ. A TAK TO ZAČALO.NIKDY NIKDO NEMLUVIL SE MNOU O TOM, CO TO POSTARÁ SE ZNAMENÁ. A JÁ JSEM SI NIKDY NEDOVOLIL ZEPTAT SE RŮŽIČKY, CO TENTO POJEM ZNAMENÁ. TO ZNAMENÁ, ŽE JSEM NIKDY NETUŠIL, JESTLI PŮJDE S ÁČKEM NA LED NEBO NE. ON HO TOTIŽ NECHTĚL V PRVNÍ SEZONĚ NA LED VZÍT A ANI HO NEVZAL. JÁ JSEM SI TO VYMOHL AŽ V DRUHÉ SEZONĚ PŘES MOUČKA, KDYŽ OPĚT HO NA LED NECHTĚL VZÍT. ON HO TOTIŽ MŮJ SYN, JAK JSEM SI POZDĚJI UVĚDOMIL, VŮBEC NEZAJÍMAL. PROTOŽE HO VLASTNĚ V PRVNÍM ROCE NEVIDĚL ANI NA BRUSLÍCH. VÍTE, JÁ JSEM SI POŘÁD V KOUTKU DUŠE MYSLEL, ŽE KDYŽ PROŠEL JAKO JEDEN ZE TŘÍ HRÁČŮ  CELOU SLAVIÍ A BYL JEDINÝ, KTERÝ NEMĚL ŽÁDNOU PROTEKCI NEBO NEMĚL  OTCE SPOLUMAJITELE SLAVIE, (JAKO TI DVA ZBÝVAJÍCÍ HRÁČI) ŽE SI HO TAM NENECHALI JEN TAK PRO NIC ZANIC, KDYŽ OSTATNÍ “NORMÁLNÍ” ODCHOVANCE VYŘADILI BĚHEM TĚCH POSLEDNÍCH 5 LET. TÍM CHCI JENOM DOKUMENTOVAT TO, ŽE PŘECI NENÍ NORMÁLNÍ, POKUD HRÁČ HRAJE ZA TAKOVÝ VELKOKLUB 15 LET VŽDY NEJVYŠŠÍ SOUTĚŽE , PATŘÍ STATISTICKY PO CELOU DOBU MEZI NEJLEPŠÍ HRÁČE VE SVÉM ROČNÍKU, A DOKONCE SE VE SVÝCH PRVNÍCH ZÁPASECH PROSAZUJE I MEZI SENIORY, TAK NAJEDNOU ZE DNE NA DEN, “NA TO NEMÁ”, JAK PROHLÁSIL RŮŽIČKA, U KTERÉHO NIKDY NESEHRÁL ŽÁDNÝ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS A KDYŽ HO VIDĚL , TAK POUZE V SUCHÉ PŘÍPRAVĚ. VŮBEC NECHÁPU, JAK PODLE TĚCHTO JEHO SLOV JSOU SCHOPNI NOVINÁŘI USOUDIT, ANIŽ BY ZNALI VŠECHNY SOUVISLOSTI, KONSTATOVAT, ŽE NEMĚL VÝKONNOST, (JENOM PROTO, ŽE TO ŘEKL RŮŽIČKA, KTERÝ TAKÉ ŘEKL, ŽE DAL PENÍZE DO TREZORU,POTOM, ŽE TO BYL SPONZORSKÝ DAR A POTOM, ŽE TO BYLA PŮJČKA) A UBLÍŽIT KLUKOVI, KTERÝ NECHÁPAL POSLEDNÍ DVA ROKY, CO SE DĚJE, ŽE SEDÍ NA STŘÍDAČCE.TY DVĚ SEZONY NESTÁLI ZA NIC, Z HLEDISKA TOHO, ŽE NEBYL NASAZOVÁN.ANI NA PŘESILOVKY, ANI DO PRVNÍCH TŘECH FORMACÍ A HRÁL TZV. ÚDRŽBU.PROSTĚ ŠANCI NEDOSTAL.

NENÍ MOŽNÉ ODEPSAT KLUKA JENOM JEDNÍM SOUSLOVÍM”NEMĚL NA TO”, KDYŽ JSOU ZA NÍM VÝSLEDKY A PATNÁCTILETÁ DŘINA. TO SNAD KAŽDÝ POCHOPÍ.KDYŽ BUDU CHTÍT NĚKOHO ODEPSAT, TAK HO TAKTO POSADÍM NA STŘÍDAČKU, NEPUSTÍM HO MOC NA LED, A POTOM JENOM ŘEKNU NEMĚL NA TO.JENOM MNE MRZÍ, ŽE JSOU NĚKTEŘÍ NOVINÁŘI SCHOPNI TAKOVÉHO SVINSTVA, ŽE POUŽIJÍ NAPROSTO NEPRŮKAZNÉ TVRZENÍ TRENÉRA, KTERÝ SI Z HOKEJE UDĚLAL BYZNYS, BYL JEŠITNÝ A NENAŽRANÝ A BYLO MU ÚPLNĚ JEDNO, KDO JE JAKÝ HRÁČ, DOKUD NEVYTÁHNE DOSTATEČNĚ VYSOKÝ OBNOS. MŮJ OBNOS, I KDYŽ SI JEHO VÝŠI URČIL SÁM, ASI NESTAČIL NA TU ŠANCI, KTEROU DOSTÁVALI HRÁČI, SE KTERÝMI MŮJ SYN HRÁL SKORO CELÝ ŽIVOT A KTERÝM SE VÝKONNOSTNĚ PŘINEJMENŠÍM VYROVNAL.

Určitě sledujte další pokračování, protože se tam dovíte jednak jak to bylo, ale i v dalších dílech se dovíte  další věci, o kterých žádná media neinformovala  a budou to dost zajímavé věci