BUKAČ: ZMĚNY V HOKEJI? POŽADAVEK MODERNÍ DOBY A DEMOKRACIE

Praha – V hokejovém zákulisí zuřily tvrdé boje. Vzduchem létala ostrá obvinění z korupce, přes média se dokonce začalo vyhrožovat soudy. Bohužel, v současnosti to asi již takové není, i když se prakticky za ten rok nic nezměnilo. A stále tedy platí, že  na jedné straně stáli a stále stojí  nespokojení hráči a rodiče malých hokejistů, na té druhé dosud stále jednotný hokejový svaz a kluby samotné.  Bohužel  slova pana Luďka Bukače st. jsou stále aktuální. Jak z toho ven?  JEDINÁ A POSLEDNÍ ŠANCE JE, POKUD SE DAJÍ RODIČE A HRÁČI  DOHROMADY V ASOCIACI HRÁČŮ ŽÁKOVSKÉHO A MLÁDEŽNICKÉHO HOKEJE. POTOM OPRAVDU VYTVOŘÍ SÍLU, KTERÁ JEDINÁ JE SCHOPNA POSUNOUT NÁŠ HOKEJ TAK, KAM VŽDYCKY PATŘIL.JEDINĚ TATO SÍLA MŮŽE DONUTIT SVAZ KE ZMĚNÁM V SYSTÉMU ČESKÉHO HOKEJE, JINAK ČESKÝ HOKEJ ZŮSTANE TAKOVÝ, JAKÝ NYNÍ JE. ČESKÝ NÁROD, RODIČE, HOKEJISTÉ MAJÍ  TAKOVÝ HOKEJ, JAKÝ SI ZASLOUŽÍ.

“Musíme do toho vrátit rozum a diskutovat věcně, zda je současně nastavený systém v souladu s dobou. Já jsem přesvědčený, že hokejový svaz se tím bude muset začít zabývat hluboce. Tohle je totiž požadavek doby, požadavek demokracie,” říká v rozhovoru pro Aktuálně.cz Luděk Bukač starší.

Více na: http://sport.aktualne.cz/bukac-zmeny-v-hokeji-pozadavek-moderni-doby-a-demokracie/r~9d2f53e4057811e590ae0025900fea04/