Výchova talentů: Zmapovali jsme, které kluby to s hokejisty umí. Co se stalo s pověstnou litvínovskou školou?

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/vychova-talentu-zmapovali-jsme-ktere-kluby-to-s-hokejisty-umi-co-se-stalo-s-povestnou-litvinovskou-skolou-59541?seq-no=2&dop-ab-variant=&source=clanky-home

“Vladimír Růžička má po aféře s rodičem mladého hokejisty pověst korupčníka. (POLOPRAVDA Č.1.:NEBYLA TO AFERA  S RODIČEM MLADÉHO HOKEJISTY, ALE S RODIČI MLADÝCH HOKEJISTU, KTEŘÍ VŠICHNI POTVRDILI, ŽE RŮŽIČKA PO NICH POŽADOVAL STATISÍCOVÉ ČÁSTKY ZA TO, ABY JEJICH DĚTI “PUSTIL” DÁL DO 1.LIGY SENIORU na toto pan Sušovský nějak pozapomněl)LEŽ Č.1-KORUPČNÍKEM JE TEN ČLOVĚK, KTERÝ JE PRAVOMOCNĚ ODSOUZEN ZA PŘEVZETÍ ČI PŘEDÁNÍ ÚPLATKU- COŽ SE O RŮŽIČKOVI ŘÍCÍ NEDÁ, BYL TOTIŽ OBVINĚN A POSLÉZE  ODSOUZEN ZA DEFRAUDACI, DÁLE JSEM PŘESVĚDČEN, ŽE POKUD NĚKDO POŽADUJE DOSLOVA ZA”HOKEJOVÝ ŽIVOT” MLADÉHO HOKEJISTY VYSOKOU PENĚŽITOU ČÁSTKU,A RODIČ NEMÁ JINOU MOŽNOST, JEDNÁ SE JEDNOZNAČNĚ  O VYBÍRÁNÍ VÝPALNÉHO ČI VÝKUPNÉHO, TAKŽE NELZE HOVOŘIT ANI NÁHODOU O ÚPLATKU, ALE MINIMÁLNĚ O VÝPALNÉM, ČI VÝKUPNÉM. )

Jedno se mu ale upřít nedá: S hokejisty pracovat skutečně umí.”LEŽ Č.2 – LEŽ JAKO VĚŽ. (BYL JSEM JAKO RODIČ NA SLAVII OD ROKU 1996 AŽ DO ROKU 2012 A NIKDY JSEM TATO SLOVA NESLYŠEL, JEDINÉ, O ČEM SE NA SLAVII MLUVILO BYLO TO, JAK SI PAN RŮŽIČKA TRENUJE SVÉHO SYNKA, JEHOŽ PŘEVZAL V 7.TŘÍDĚ A POSTUPOVAL ZÁROVEN S NÍM, TUDÍŽ POKUD TRENOVAL MLÁDEŽ,  MIMO ÁČKO TRENOVAL JENOM TU VĚKOVOU KATEGORII  KDE HRÁL JEHO SYNEK, PROTO NENÍ ANI TECHNICKY MOŽNÉ, ABY KOHOKOLI, KROMĚ SVÉHO SYNKA, VYCHOVAVAL A S NĚKÝM TO “UMĚL ” . S jeho synkem se mu to úplně nepodařilo a je to jasné na tom, že nikdy nebyl schopen hrát pod nikým jiným, než pod svým otcem trenerem, což je celosvětový unikát.)  To, že tvrzení o tom, že s hokejisty “pracovat umí”, je lež jako věž doložím na nasledujících  faktech.

DMITRIJ JAŠKIN-tento hráč přišel do Slávie ze Vsetína,kde se naučil hrát hokej, kde ho jeho otec musel vyplatit částkou 500 000,-Kč.Já si ho pamatuji, když se objevil v juniorech, ale netuším, jak to růžička  s ním “uměl”. Nebyl s ním v žádném kontaktu při treninku ani při zápasech junioru a až, když se objevil V ÁČKU,představa tedy, že trener to potom s těmim ml. hráči “umí”, je naprosto zcestná. PROČ BY TO DĚLAL? Trener Růžička ? Nebo kterýkoli trener v ostatních klubech? ZA ÚSPĚCHY ML. HOKEJISTŮ , KTEŘÍ SE DOSTALI DO NHL, KHL , STOJÍ JEN A POUZE  JEJICH RODIČE A SAMOZŘEJMĚ SAMI HRÁČI A JEJICH TVRDÁ PRÁCE. Nyní už víme, že pokud cesta vedla přes český seniorsky hokej, tak  s největší pravděpodobností, i Růžičkovné.

VLADIMÍR SOBOTKA: I Vladimír Sobotka se objevil ve Slavii v dorostu až jako druhoročák, hokej se totiž učil v Třebíči, takže se opět nedá mluvit o tom, že by ho vychovala Slavia, natož trener Růžička. Ona je totiž praxe taková, že si velkokluby stahují statisticky úspěšné hráče z ostatních menších provinčních kubů, které nehrají příslušnou mládežnickou extraligu.

Takže toto jsou např. dva hráči z NHL , se kterými to trener Růžička, “umí”.

ANDREJ NESTRAŠIL: To je doopravdy odchovanec Slávie, od malička vynikající hráč, který i když hrál žákovskou ligu o dva roky výše, patřil vždy ke statisticky nejlepšímm hráčům. Jenom zase nevím, kde se v jeho hokejovém  životě objevilo R§žičkovo”umění” s hokejisty. Nikdy Andyho netrenoval, ani mu nikdy nedal šanci v áčku ve Slavii. “Zlí jazykové” tvrdí, že  jeho rodiče nezaplatili Růžičkovné a Andrej odešel do zámoří, kde tvrdě pracoval, než se propracoval do NHL. Jedno je jisté, Andymu do NHL a posleze do KHL  R§žička nikdy nepomohl. R§žička nikdy Andymu nezapomněl, že odešel do zámoří a kdykoli když se Andy vracel na letní přípravu, nikdy mu nedovolil , aby se připravoval s Áčkem. Takže k Áčku se Andy dostal až , když R§žička ze Slavie odešel.

JAKUB KREJČÍK: tak tento hráč je sice odchovanec Slavie, ale v dorostu se nevešel do týmu extraligového dorostu a tak Jakub odehrál první rok dorostu na Kladně, kam byl poslán na hostování.Ve statistikách na hokej.cz, Jakubovi chybí sezona 2008-2009, kdy byl “odborníkem” na hokejisty Růžičkou, který to s hokejisty “umí” ,odeslán do 1.ligy junioru a to do Velkých Popovic. Byl jsem přímo svědkem toho a to na přípravném turnaji na začátku sezony v Plzni, kde byl Růžička náhodou přítomen,protože zaskakoval za nemocného trenera, kdy Jakuba na střídačce během zápasů na turnaji tak psychicky  zničil, že se slovy” tak si tě škrtám jako  obránce a i jako útočníka “, poslal milého Jakuba do nižší soutěže v 1.lize juniorky.Odkud si ho vytáhl až trener juniorky v další sezoně. Kdyby si Jakuba nevytáhl, asi by Jakub hrál dále v Popovicích a hrál by tam asi dodnes. Na druhou stranu po této uspěšné sezoně v juniorce pod tímto trenerem, dostal šanci v Áčku  Slavie, ale určitě ne “uměním” s hokejisty trenera R§žičky, ale nutností , kdy na klub dolehla okolní  ekonomická krize , zranili se hráči a klub neměl již peníze na nákup dalších hráčů, začal šetřit a sáhl tedy do juniorky. Takže zase žádná cílená práce trenera Růžičky, který to podle pana Sušovského, s hokejisty “umí”.

Takže jediným hráče, se kterým to trener Růžička tzv. “uměl” a “umí”,byl a je pouze jeho syn Vladimír, kterého se ujal v 7.třídě tehdejší žákovské ligy a se kterým prošel všechny kategorie mládežnického hokeje a kterého pustil ze svého vlivu pouze na tři zápasy v sezoně 2009-10, kdy odehrál pouhé tři zápasy za Rebely Havlíčkuv Brod v 1.lize, samozřejmě v první lajně s maximální porci icetime. Jinak svého synka nepustil nikdy z očí. I přes tuto snahu a “umění” s hokejisty,tedy alespoň dle slov Adama Sušovského,se syn Vladimir Růžička nedostal ani do NHL, KHL či jiných zahraničních soutěží.Nedostal se ani do jiného klubu,takže je schopen hrát jen a pouze za zády se svým papínkem, který mu už od žáčku dával maximální icetime, přesilovky , oslabení a obklopuje a obklopoval ho nejlepšimi týmovými hráči. Všechno se v týmu točilo kolem mladého Vladimíra.  Vladimír nikdy nehrál 3. nebo 4. lajnu a nikdy nemusel bojovat o sestavu. Z vyprávění pana Moučka vím, že ještě v žáčcích a v mládežnických soutěžích, kdy pan Mouček dělal  vedoucího mužstva, se mladému Vladimírovi po zápase opravovaly statistiky v zápisech, ve zkratce lze říci, že měl kanadský bod , kdykoli byl na ledě a to bez ohledu na zápis rozhodčího, který si netroufl změnu neprovést a samozřejmě hráč, který o bod přišel, si nedovolil protestovat. Jak říkal se smíchem  pan Mouček :” Mastil jsem to tam, co se dalo, někdy ani nebyl na ledě”.

“Že to ale Růžička s hokejisty skutečně umí, potvrzuje i jeho další angažmá. V Chomutově, kam ze Slavie odešel, pod jeho rukama prošli další tři hráči (Ondřej Kaše, Jan Rutta, David Kämpf), kteří nyní v nejlepší soutěži působí.”(OPRAVDU SI NĚKDO MUŽE MYSLET,ŽE RŮŽIČKA PO SVÉ AFÉŘE, PO SVÉM ODSOUZENÍ A VŮBEC, ŽE KAM PŘÍJDE, TAM VYCHOVÁVÁ  HRÁČE PRO NHL? ON, KTERÝ BEZ PLATBY RŮŽIČKOVNÉHO, NIKOHO DÁL NEPUSTIL, PROTOŽE JAK ŘÍKÁVAL A PRAVDĚPODOBNĚ ŘÍKÁVÁ DÁL:“KROMĚ HOKEJOVÉ DOVEDNOSTI JE NUTNO PROJEVIT SOUNÁLEŽITOST S KLUBEM A ZAPLATIT STATISÍCOVÉ ČÁSTKY DO RUKOU RŮŽIČKY” takže toto opravdu”umí”.

CO LZE ŘÍCI NA ZÁVĚR EXKURZU DO “UMĚNÍ” TRENERA RŮŽIČKY ČI DO UMĚNÍ KLUBŮ, KTEŘÍ TO S HOKEJISTY “UMÍ”? ŽE JE TO VŠE ÚPLNÝ NESMYSL , PROPAGANDISTICKÝ ŽVÁST A FAKENEWS NOVINÁŘE ADAMA SUŠOVSKÉHO.KTERÝ MÁ VZBUDIT DOJEM, JAK JE TO V NAŠEM ČESKÉM HOKEJI VŠE OK A ŽE KLUBY A TRENEŘI NEDĚLAJÍ NIC JINÉHO, NEŽ SE SNAŽÍ VYCHOVAVAT SVÉ SVĚŘENCE A PRACUJÍ S HRÁČI PRO JEJICH DOBRO ,ABY JE PŘIPRAVILI PRO NEJNÁROČNĚJSÍ A NEJKVALITNĚJŠÍ SOUTĚŽE SVĚTA. ŽE VŮBEC NEPOŽADUJÍ STATISÍCE ČI MILONY PO RODIČÍCH SVÝCH SVĚŘENCŮ.

JE ZCELA JASNÉ, ŽE KLUBY ČI SVAZ SLEDUJÍ POUZE A JENOM SVÉ ZÁJMY.

KDO VŠAK PLATÍ ZA TYTO PROPAGANDISTICKÉ  ČLÁNKY???

NO PŘECI TI, KOMU PROSPÍVAJÍ...KOHO PROPAGUJÍ

A O TOM TO JE

CO UMÍ, PROKAZUJE  ODSOUZENÝ TRENER V NEJVYŠŠÍ MÍŘE  NYNÍ V EXTRALIZE, KDE JEHO “UMĚNÍ” POSADILO CHOMUTOV NA NEJEN MORÁLNÍ ALE I VÝKONNOSTNÍ DNO. NEBOŤ VE SPORTU JDE MORÁLNÍ ÚROVEŇ TÝMU V RUKU V RUCE S VÝKONNOSTNÍ.

A O TOM TO JE

A O ČEM JE NOVINÁŘ SUŠOVKÝ???

TAKÉ O TOM A JEŠTĚ O NĚČEM JINÉM…ANI SE MI O TOM NECHCE PSÁT…NECHCI a  nebudu používat neslušná slova