TAKŽE PELTA NESTAČIL?

Senátoři nechtějí novou agenturu sportu. „To se bude uplácet!” říká Horník

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/senatori-nechteji-novou-agenturu-sportu-to-se-bude-uplacet-rika-hornik-71475

 

„Myslím, že je to obrovské korupční prostředí. Dřív to byly stovky milionů, do jedné miliardy. Teď to má být deset až dvanáct miliard. To bude byznys, u toho se bude různě uplácet,” říká Horník.

NEVADÍ ROZHODLA SNĚMOVNA A PŘEHLASOVALA SENÁT.

Za 50 milionů vzniká nový úřad sportu. Hnilička chce, aby z něho vyrostlo ministerstvo

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/za-50-milionu-vznika-novy-urad-sportu-hnilicka-chce-aby-z-neho-vyrostlo-ministerstvo-77817

Národní sportovní agentura vznikla 1. srpna. Svazy i kluby si od ní slibují zrychlení a zpřehlednění systému dotací. Kritici ale varují, že by vyplácení podpory nemuselo být transparentní.

My ,  jako Asociace hráču žákovského a mládežnického hokeje naprosto souhlasíme s panem senátorem Horníkem. A jako důkaz uvádíme, kdo  je vlastně Milan Hnilička a u čeho za poslední roky u českého hokeje asistoval, byl  totiž od roku 2012  Manažerem rozvoje ledního hokeje  a “AFERA RŮŽIČKA ” prokazala,   jak  se český hokej krásně “rozvinul”, a to nejen výsledkově, ale  i morálně. Na klubové ale i  na svazové úrovni naprosto netransparentní  rozdělování dotací, kdy my v klubech vůbec netušíme, jaké  dotace  majitel či svaz čerpá a kam jdou. Transparentnost dotací se na svazové a klubové  úrovni rovná nule.

JAK TO BUDE VYPADAT NA CELOSTÁTNÍ ÚROVNI SI MŮŽEME UMĚT ŽIVĚ PŘEDSTASVIT.

Zeman podepsal novelu, vznikne Národní sportovní agentura.

https://www.novinky.cz/domaci/509630-zeman-podepsal-novelu-vznikne-narodni-sportovni-agentura.html

Tato prázdninová zpráva se možná nebude zdát tak důležitá, ale opak je pravdou. Stalo se něco NEUVĚŘITELNÉHO, Hokejová mafie se s posvěcením parlamentu stála a to i přes protest Senátu,se stala silou, která bude ovládat všechny dotace do českého sportu. A pana Hniličku můžeme hrdě nazývat KMOTREM. Toho pana Hniličku, který byl jako svazový funkcionář přímo odpovědný za mládež a který dopustil, aby se z mládežnického a žákovského hokeje, a to nejen z něho, stala neuvěřitelná morální žumpa, plná úplatku, protekcí,zvýhodňování, vydírání, obírání rodiču,nespravedlností a novodobého nevolnictví, či otroctví. Ten pan Hnilička, který i po aféře Růžička dále hájil pozici celého ČSLH a hlavně Růžičky. Pan Hnilička, který neváhal jako “správný sportovec” kandidovat za trestně stíhaného stbáka a bývalého karierního komunistu. To co by nikdy v životě nedokázali opravdu správní sportovci jako pan Satoranský, pan Voráček a další.

ČESKÝ STÁT SE DOBROVOLNĚ VZDAL ODPOVĚDNOSTI ZA ROZDĚLOVÁNÍ PENĚZ DO ČESKÉHO SPORTU A PŘEDAL KONTROLU NAD VŠEMI  MILIARDAMI DO RUKO PRAVDĚPODOBNÉHO  ZÁSTUPCE HOKEJOVÉ MAFIE.

BUDIŽ BŮH MILOSTIV ČESKÉMU SPORTU. 

TAKŽE FAKT PELTA NESTAČIL?

TAKŽE ANI PO VYPUKNUTÍ A PRŮBĚHU AFERY RŮŽIČKA, PO ODHALENÍ PANA KROUPY, KTERÝ KONSTATOVAL, ŽE SE TOTO DĚJE V CELÉM ČESKÉM HOKEJI A PRAKTICKY VE VŠECH KLUBECH,PO VŠECH SVĚDECTVÍ RODIČŮ,SE PAN HNILIČKA ODMÍTL SETKAT S NAŠÍ ASOCIACÍ, KTERÁ ZASTUPUJE ZÁJMY VŠECH MLADÝCH HRÁČŮ A JEJICH RODIČŮ V ČESKÉM HOKEJI.      NEUVĚŘITELNÉ!!!!!!!!!!

A KDO JE A BYL MILAN HNILIČKA- SPORTOVEC,  KTERÝ KANDIDOVAL ZA STRANU, V JEJÍMŽ ČELE STOJÍ STBÁK, KARIERNÍ KOMUNISTA, ČLOVĚK  TRESTNĚ STÍHANÝ A TOHO ČASU PŘEDANÝ POLICIÍ STÁTNÍMU ZASTUPITELSTVÍ S DOPORUČENÍM OBVINĚNÍ ZE ZÁVAŽNÉHO KRIMINÁLNÍHO ZLOČINU. KTERÉHO ODMÍTLI  SATORANSKÝ, S aktuálně nejlepším českým basketbalistou se premiér nesetkal. „Osobní setkání jsem odmítl, na zápas však může přijít kdokoliv,” napsal Satoranský přes Facebook fanouškovi, který ho vyzýval, aby se s Babišem kvůli jeho politické minulosti nescházel. Záznam komunikace zveřejnil na Facebooku portál proBasket.cz.https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/babis-si-po-navsteve-cia-zasel-i-s-manzelkou-na-nba-satoranskeho-videl-jen-na-hristi-40273515,

VORÁČEK Kapitán hokejového národního mužstva   je znám svým kritickým postojem k prezidentu Zemanovi a premiéru Babišovi. To nyní opět dokázal, když odmítl dát větší interview Mladé frontě DNES, tedy deníku, který ovládá český ministerský předseda /https://www.forum24.cz/voracek-odmitl-rozhovor-pro-mf-dnes-sel-bych-proti-svym-zasadam/

A “charakterní” Milan Hnilička za Babiše  kandidoval….TO JSOU SPORTOVNÍ PARADOXY…Po Růžičkovi další  naganský hrdina ukázal  své morální kvality
Vládní zmocněnec pro sport
Praxe
2017 Parlament České republiky, Poslanecká sněmovna, Sněmovní 4
118 26 Praha 1 – Malá Strana – Poslanec Parlamentu České
Republiky
2017 – 2018 Český svaz ledního hokeje, Českomoravská 2420/15, 190 00 Praha
Generální manažer ČR A

2012 – 2017 Český svaz ledního hokeje, Českomoravská 2420/15, 190 00 Praha
Manažer rozvoje ledního hokeje.
Asistent generálního manažera ČR A.
Manažer ČR 17, ČR 18 a ČR 20.
2011 – 2012 BK Mladá Boleslav, Na Vinici 31, 293 01 Mladá Boleslav
Asistent trenéra A týmu.
2010 – 2012 BK Mladá Boleslav, Na Vinici 31, 293 01 Mladá Boleslav
Sportovní manažer.
1989 – 2010 Profesionální sportovec – lední hokej
(HC Rabat Kladno, HC Sparta Praha, New York Rangers, Atlanta
Thrashers,
Los Angeles Kings, Salavat Julajev Ufa, Bílí Tygři Liberec).
Největší úspěchy:
olympijský vítěz (1998)
trojnásobný mistr světa (1999, 2001 a 2005)
vicemistr české extraligy (1999), mistr ruské superligy (2008)
Vzdělání:
1987 – 1994 Gymnázium Kladno, Nám. Edvarda Beneše 1573, 272 01 Kladno
Všeobecné gymnázium, maturita

Pro ilustraci, takto dopadla  naše snaha o řešení problémů českého mládežnického hokeje a to i včetně transparentnosti čerpání dotací  u pana Hniličky,kterému nevadí metody Růžičky ani metody agentů STB a metody bývalých kariérních komunistů či trestně stíhaných.  ZAJÍMAVÉ.
Milan Hnilička (29. únor 2016 10:59)
Příjemcepredseda@hokej-fairplay.cz
Kopie“Martin Urban” <urban@czehockey.cz>, “Slavomír Lener” <lener@czehockey.cz>

Dobrý den pane Palaščáku,

prošel jsem si vaše stránky a podrobněji se seznámil s vaší aktivitou. Velmi rád spolupracuji s lidmi, kteří mají zájem náš mládežnický hokej posunout zpět na medailové pozice. Kritiku současného stavu, pokud je konstruktivní, beru jako výzvu a je nezbytnou součástí progresu každého systému.
Nicméně vámi zvolené metody kritiky mi vůbec nejsou blízké a nevidím důvod, proč bych se s vámi scházel.

S pozdravem

Milan Hnilička

Manažer rozvoje ledního hokeje a CZE U20 / Manager of czech ice hockey development and CZE U20
Český svaz ledního hokeje z.s. / Czech Ice Hockey Association
HARFA OFFICE PARK
Českomoravská 2420/15, 190 00 Praha 9, Czech Republic
GSM +420 724 233 333, e-mail: hnilicka@czehockey.cz
28. 2. 2016 v 18:34, predseda@hokej-fairplay.cz:

 

Dobrý den pane Hniličko, je mi to trapné, ale 3.2.2016 jsem mi slíbil to,co jste mi slíbil. takže se takto připomínám.
děkuji Miroslav Palaščák předseda výkonného výboru AHŽMH

On st, úno 3, 2016 at 08:17, Milan Hnilička <hnilicka@czehockey.cz> wrote:

Dobrý den pane Palaščák,

váš projekt si prostuduji a následně se ozvu.
S pozdravem
Milan Hnilička
Manažer rozvoje ledního hokeje a CZE U20 / Manager of czech ice hockey development and CZE U20
Český svaz ledního hokeje z.s. / Czech Ice Hockey Association
HARFA OFFICE PARK
Českomoravská 2420/15, 190 00 Praha 9, Czech Republic
GSM +420 724 233 333, e-mail: hnilicka@czehockey.cz
3. 2. 2016 v 0:21, predseda@hokej-fairplay.cz:
Dobrý den pane Hniličko, dnes kolem poledne, respektive kolem 13,30 hodin, kdy jsem byl na natáčení top ganu se svým synem, jsem Vás zahlédl v prostorách Harfy,domnívám se, že jste mne také zaregistroval a chtěl jsem Vás oslovit, ale potom jsem k tomu nepřistoupil, neboť jsem Vás nechtěl rušit při jednání. Měl jsem zde také jednání ohledně našeho projektu AHŽMH, kde mi bylo doporučeno, že by bylo dobré,pokud bych si s Vámi sjednal schůzku a probral s Vámi naši snahu něco smysluplného udělat s naším mládežnickým hokejem.
proto Vám tedy zasílám odkaz na naše webové stránky. https://hokej-fairplay.cz/

Prosím Vás , prostudujte si naše stránky ,především programový dokument MANIFEST”POŠLI TO DÁL”, domnívám se, že by naše eventuální spolupráce a především informace z druhé strany “barikády”, která bohužel za ty roky vyrostla mezi kluby a Svazem, na jedné straně a vlastně téměř všemi hráči a jejich rodiči,na straně druhé.
byl bych rád, pokud bychom se mohli sejít a o těch všech věcech si popovídat. Doufám, že tuto mojí nabídku přijmete a těším se na setkání. Prosím Vás, pokud mi zavoláte na moje telefonní číslo-722933805, můžeme si domluvit schůzku.
S pozdravem Ing.Miroslav Palaščák předseda výkonného výboru asociace