HOKEJ BY NEMĚL PATŘIT TĚM, CO NA NÁS A NAŠICH DĚTECH VYDĚLÁVAJÍ, HOKEJ BY MĚL PATŘIT PŘEDEVŠÍM TĚM, CO HO HRAJÍ A MILUJÍ…NEMYSLÍTE?????

ČESKÝ HOKEJOVÝ  ABSURDISTÁN  ZAŽÍVÁME NA VLASTNÍ KŮŽI A TO I SE SVÝMI DĚTMI…

ASI PATŘÍM TAKÉ K TĚM RODIČŮM, KTEŘÍ MAJÍ TAKOVÝ SVAZ JAKÝ SI ZASLOUŽÍ. V naší skupině hrajeme mimo jiné  v Hradci Králové, v Pardubicích, v Chrudimi, v Liberci. Ale i v Kolíně, Mladé Boleslavi. A stejně k nám jezdí rodiče z těchto klubů.Nikdy nepochopím, jak takto někdo rozhodne na Svazu, a rodiče poslušně, jako stádo sednou  do auta, věnují tomu skoro celý den a  1 500,-Kč jako náklady za auto na jeden takový výlet. Když jedeme do Hradce, je to 7 hodin časového nákladu, a 1 500,-Kč cena při 5,-Kč/km nákladu včetně amortizace. Je to normální? Aby mé 12 leté dítě odehrálo, pokud se hraje na tři lajny, cca 20 minut čistého času? Pokud je trenér spravedlivý a točí lajny pravidelně, což nebývá tak často, trenéři chtějí vyhrávat a tak, když je zápas vyrovnaný, stáhne to na dvě. Potom ten icetime se u některých dětí se zkracuje.Nabízí se tedy otázka?  “PROČ MUSÍME JEZDIT SE SVÝMI DĚTMI TAKOVÉ ZBYTEČNÉM VZDÁLENOSTI, KOMU TO PROSPÍVÁ, KDYŽ JSME NUCENI PLATIT DALŠÍ NESMYSLNÉ NÁKLADY? PROČ JSME TAKOVÍ RODIČE, KTEŘÍ MÍSTO ABY TYTO PENÍZE A ČAS POUŽILI PRO SVÉ DĚTI, JE VYHAZUJEME Z OKNA.

Je to stále stejná písnička, dokud Asociace hráčů žákovského a mládežnického hokeje nebude dost silná (dokud nebude mít počet členů ,kteří se budou počítat na tisícovky,) aby se mohla stá i členem Svazu, nikdy tento Svaz nebude pracovat pro naše děti.

ČSLH (Český socilalistický lední hokej) nepracuje pro naše děti, pracuje jen pro sebe a pro své nenasytné kapsy(a že jich je) naše děti jsou mu ukradené.

JENOM ALE NECHÁPU, ŽE VÁM RODIČŮM JSOU VAŠE DĚTI TAKÉ UKRADENÉ.

Když si přečtete všechny příspěvky, naší reformu, Manifet”POŠLI TO DÁL”, tak to jsou všechno fakta, JE TO PROSTĚ PRAVDA….O ČESKÉM HOKEJI…STÁLE MY RODIČE, KTEŘÍ S TÍM CHCEME NĚCO DĚLAT, NECHÁPEME, ŽE JE JEŠTĚ TOLIK RODIČŮ, KTEŘÍ NECHTĚJÍ VZÍT ODPOVĚDNOST ZA BUDOUCNOST SVÝCH DĚTÍ DO SVÝCH RUKOU…,JE PŘECI NAD SLUNCE JASNÉ, ŽE MY RODIČE JSME JEDINÁ SÍLA, KTERÁ MŮŽE VRÁTIT DO ČESKÉHO HOKEJE PRINCIPY FAIR-PLAY A TÍM I VYSOKOU KVALITU ČERSKÉHO HOKEJE….JEDINĚ MY MŮŽEME VYMÍTIT VYDÍRÁNÍ TRENÉRY, MANAŽERY, KORUPCI, BEZPRÁVÍ, PROTEKCI…JEDINĚ MY, SPOJENI V ASOCIACI ŽÁKOVSKÉHO A MLÁDEŽNICKÉHO HOKEJE…NIKDO TO ZA NÁS NEUDĚLÁ…

HOKEJ BY NEMĚL PATŘIT TĚM, CO NA NÁS A NAŠICH DĚTECH VYDĚLÁVAJÍ, HOKEJ BY MĚL PATŘIT PŘEDEVŠÍM TĚM, CO HO HRAJÍ A MILUJÍ…NEMYSLÍTE?????