TYTO STÁLE SE KAŽDOROČNĚ  OPAKUJÍCÍ NESMYSLNÉ ÚRAZY…

Hodně smolně vstoupil do nové sezony olomoucký Roman Vlach, který v úvodní partii s Jihlavou schytal ránu pukem přímo do obličeje a musel do nemocnice. První prognózy se naplnily, útočná opora Mory má prasklou lícní kost a možná nestihne start extraligy.

“Je po operaci, má tam nějaké titanové destičky a mimo hru bude minimálně měsíc.”

http://www.hokej.cz/smula-pro-vlacha-ma-prasklou-licni-kost-prijde-o-start-extraligy/5024558

Všichni rodiče mladých hokejistů na celém světě asi nikdy  nepochopí, proč je umožněno sundat celoobličejový kryt hokejistům  po dovršení 18 let jejich života. Všichni hráči v tomto věku jsou naprosto sžiti s touto věcí na obličeji, která je  schopna dokonale ochránit obličej a i chrup či oči nejen  před zásahem pukem, ale i zásahem  hokejkou, loktem či dokonce bruslí.   Přesto je jim umožněno dále ve své další hokejové kariéře tuto vynikající ochranu, která je doteďka 100% chránila, nepoužívat. NESMYSLNÉ A NEPOCHOPITELNÉ POHRDÁNÍ ZDRAVÍM HOKEJISTŮ.

NA TOMTO ODKAZU NAJDETE DALŠÍ A DALŠÍ NESMYSLNÁ A ÚPLNĚ ZBYTEČNÁ ZRANĚNÍ, KTERÁ JSOU ZPŮSOBENA NESMYSLNÝM SUNDÁNÍM CELOOBLIČEJOVÉ KRYTU PO DOVRŠENÍ 18 LET.

https://hokej-fairplay.cz/s-tim-se-neda-nic-delat-otres-mozkuotok-na-okuzlomenina-nosu-a-strikajici-krev-na-led/

ZDRAVÍ HOKEJISTŮ SI PŘECI ZASLOUŽÍ RESPEKT

 I O TOM TO JE…

A PŘITOM BY STAČILO TAK MÁLO:ZAŘADIT DO POVINNÉ VÝSTROJE I CELOOBLIČEJOVÝ KRYT A MLADÝM HRÁČŮM NEUMOŽNIT TEN NESMYSLNÝ  ZVYK, PO DOVRŠENÍ OSMNÁCTÉHO ROKU ŽIVOTA TUTO NESMÍRNĚ DŮLEŽITOU SOUČÁST VÝSTROJE SUNDAT. A U OSTATNÍCH HRÁČŮM POSTUPOVAT TAK, JAKO TO BYLO PŘI ZAVÁDĚNÍ PŘILEB ČI NEDOKONALÝCH PLEXISKLOVÝCH POLOŠTÍTŮ…

ZDRAVÍ HOKEJISTŮ SI PŘECI ZASLOUŽÍ RESPEKT

I O TOM TO JE…