NEJVĚTŠÍ PROBLÉMY ČESKÉHO HOKEJE V PODÁNÍ ROBERTA ZÁRUBY…KOHO SI ZÁRUBA POZVAL? VELICE DŮVĚRYHODNÉ OSOBY: Nechvalně známého vyhozeného ze Sportovní agentury, člověka, který v minulých parlamentních volbách kandidoval za trestně stíhaného stbáka a kariérního komunistu, Milana Hniličku…charakterní člověk, pravý sportovec, určitě jasný symbol čistoty českého hokeje, který byl u pádu českého hokeje přímo …a potom pana Zachu, člověka, který jednak  už s českým hokejem nemá roky nic společného, a dále ?(„Soudruh por. JUDr. Zacha nastoupil na pracoviště I. odboru S-StB Brno v roce 1986 po úspěšném absolvování VŠ SNB Praha fakulta StB. Členem KSČ se stal v roce 1979 ještě v civilním zaměstnání,“ píše se v archivním dokumentu.)https://isport.blesk.cz/clanek/blesk-sport/224525/mravokarce-pavel-zacha-vychoval-ze-syna-skveleho-hokejistu-jenze-byl-to-rozvedcik-stb.html?fb_comment_id=639390232837816_640791829364323 V této souvislosti s těmi oběma pány chci jenom připomenout text v emailu, který mi zaslal pan Záruba, když jsme ho žádali jako Asociace o podporu s projektem proti zbytečným zraněním 🙁“Promiňte, ale působí to stejně jako Vaše role v případu – velmi nevěrohodně. Vaše snaha zakrýt snahu po zviditelnění se občanskou inciativou je dost zřejmá. Výzvy podobných pochybných spolků zásadně a zcela v souladu s principy novinářské etiky nezveřejňujeme.-takže já jsem nevěrohodný dle pana Záruby a naše Asociace je pochybný spolek, nevím, ale ve srovnání s jedním, co kandidoval za stbáka a kariérního komunistu a druhého, který je vlastně sám stbák a karierní komunista, se cítím jaksi věrohodně, posuďte sami, jaký je hodnotový žebříček pana Záruby)https://hokej-fairplay.cz/prava-tvar-roberta-zaruby-zalobce-a-soudce-v-jedne-osobe-muze-se-takto-chovat-redaktor-verejnopravni-televize/ ,

https://isport.blesk.cz/clanek/blesk-sport/224525/mravokarce-pavel-zacha-vychoval-ze-syna-skveleho-hokejistu-jenze-byl-to-rozvedcik-stb.html?fb_comment_id=639390232837816_640791829364323

PRAVÁ TVÁŘ ROBERTA ZÁRUBY-VYŠETŘOVATEL,ŽALOBCE A SOUDCE V JEDNÉ OSOBĚ.MUŽE SE TAKTO CHOVAT REDAKTOR VEŘEJNOPRÁVNÍ TELEVIZE ?

1.TRÉNUJÍ DĚTI V ČESKU SPRÁVNĚ? (řešení  najdete v naší reformě , protože všechno je opravdu špatně, ale jeden z největších problému je to, že všechny treninky, které se nám podařilo změřit nebo co nám zaslali jiní rodiče, jsou neuvěřitelně neefektivní, kdy hráč třeba v 6.třídě je v zápřehu někdy i 8 minut z celé treninkové jednotky, což je hrozné zjištění, v různých klubech se trenuje různě, neexistuje jednotná koncepce ani stejné osnovy, treneři si trénují, jak chtějí a nikdo to nekontroluje,  dále v zápasech už od dětského věku mají hráči různé icetime, nemají stejnou šanci, prostě někteří hráči jsou upřednostňováni na úkor druhých, někteří hrají  přesilovky, někteří ne, apod)

2.ODRAZUJE RODIČE PROSTŘEDÍ MLÁDEŽNICKÉHO HOKEJE? (Aféra Růžička ukázala přesně to, co se v českém hokeji děje a přesně to popsal i Janek Kroupa,kdy dle jeho slov, se za šanci hrát extraligu platí i milionové částky, bohužel od té doby se v českém hokeji opravdu nic nezměnilo, prostě protekce, korupce, vydírání a obírání rodičů stále pokračuje. O tom se v této taškařici vůbec nemluvilo, jako by se vlastně v roce 2015 nic nestalo….)

3.PROČ AKADEMIE NEVYCHOVÁVAJÍ NEJLEPŠÍ HRÁČE?

4.JAK VYTVOŘIT KONKURENCI V SOUTĚŽÍCH? (asi největší nesmysl)

Na začátku se Záruba ptá tzv, nultou otázkou: “jaký největší sužuje podle vás český hokej” … vůbec nesmyslná odpověď Hniličky nestojí ani za slovo, pan Vlasák DTTO , takže  jako i pan Hnilička ukázali , že jsou to bývalí hokejisté.

Oponenti podle Záruby: Zdeněk Sedlák -mládežnický trenér, bývalý reprezentant- neznáme ho, Tomáš Hora – mládežnický trenér – neznáme ho, Pavel Zacha-(ten vlastně nemá s českým hokejem odchodem jeho syna do zahraničí, už nic společného, vychoval sice svého syna, který hraje NHL, ale šel cestou, kterou si další rodiče ani český hokej, opravdu nemohou dovolit a ani tak nelze hráče vychovávat, musel se dokonce i stát vedoucím mužstva, aby si pohlídal, že jeho syn dostane prostor na ledě u nechvalně známého trenéra Šťastného, který byl odejit z klubu Liberce za dost zvláštních podmínek, kdy se mezi rodiči mluvilo o korupci ) Jeho výchovný systém “dril a žádná škola” opravdu nelze vůbec praktikovat a pan Zacha vsadil jako ve sportce na tento systém výchovy a vyhrál první cenu, ale pravděpodobnost výhry ve sportce  je vždy hrozně malá a v hokeji to platí dvojnásob.  Odpovědi na tuto nultou otázku byly úplně stejně hloupé a nesmyslné, jako jejich předřečníků a vůbec nemá cenu se tím zabývat.

Je už na začátku debaty jasné, že Záruba uspořádal tuto debatu tak, aby odvedl pozornost od těch problému, které se dotýkají hokejové mafie a vydírání a okrádání rodičů trenery ala Růžička, netransparentním nakládání s dotacemi. Je úplně jasné, že právě  toto bylo hnacím motorem Záruby.

1.Jako první oponent Tomáš Hora k prvnímu tématu vlastně na závěr shrnul všeobecně známě věci, ale opravdu nic nového ani objevného, prostě floskule. Např. na jedné straně vynikající trenéři, na druhé straně špatní trenéři. A pan Záruba poděkoval za tuto perfektní analýzu a šel na druhé téma. ÚŽASNÉ.

2.Zdeněk Sedlák jako oponent ve druhém tématu. Prý hokej sklouzává ke kroužku, špatně se děti prý učí návyky, chybí údajně držení hokejky, vedení puku a proto jsou rodiče nespokojeni. Musí se podle pana Vlasáka změnit hlavně rodiče. Stále stejná písnička, takže se nemusí změnit trenéři, ale hlavně rodiče. Mantra, kterou tady nastolil před lety mafiánský Svaz ledního hokeje. Takže nelze to svalovat přímo na to, že tady máme špatné prostředí. JE TO HLAVNĚ V TĚCH RODIČÍCH A V TĚCH DĚTECH. Prostě i podle Hniličky prostě rodiče mají velké očekávání a děti nemají motivaci. zase se Záruba obrátil k těm tabulkám, které jsou sice nesmyslné, ale opravdu to není tak podstatné. Ale tato debata se rozvinula, ale opravdu , tabulky nejsou ten stěžejní problém českého hokeje. Hnilička samozřejmě tabulky hájí. Takže debata sklouzla na vztahy klubů a svazu. Jedině dobrá myšlenka je skloubení hokeje a školy , jak to dělají ve Zlíně , ale to se přešlo rychle, že i Svaz je pro. Potom se narazilo na “všimné” na základě nějakého dotazu, ale dle Hniličky je tady protikorupční linka, aby tam lidé volali. Jinak pokud se nezavolá, nedá se to řešit. V této souvislosti se Afera Růžička vůbec nezmiňuje, že prý to rodiče budou zkoušet, ale trenéři jsou dost kvalitní. (Všichni víme , jak to chodí, Aféra Růžička to jasně ukázala). Další dotaz hráči bývalých hráčů a jejich protekce. Dle Hniličky je to prý naopak a žádná protekce není. Tak to si každý vybaví ml. Růžičku, kde to naopak nebylo. Všichni víme, že to tak je.   Takže když shrneme druhé téma, tak v nadsázce “ZA VŠECHNO ZLÉ MOHOU AMBICIOZNÍ RODIČE A JEJICH DĚTI” a možná i tabulky. Takže HOKEJOVÁ MAFIE MŮŽE BÝT SPOKOJENA, STEJNĚ TAK JAKO ZÁRUBA.

3.Oponent Milan Antoš, proč nefungují Akademie. neprodukují kvalitní hráče. Ukázka toho, že tento projekt, který stál hodně peněz, je nesmyslný, stejně jako třeba VTM. Hnilička  neví, proč to nefunguje. Ale toto téma je spíše technického charakteru. Prostě Hnilička hází odpovědnost na kluby, Svaz je podle něj pouze informativní. Toto téma je prostě o ničem. Dotýká se to spíše klubů. Ale opravdu to neřeší problémy, co se v českém hokeji děje.

4.Škoda , že v úvodu Martin Nečas st. nevysvětlil nebo nepohovořil o tom, proč jeho syn měl velice nadstandartní podmínky při hokejové karieře svého syna. A byl by div, kdyby při těchto velice nadstandartních podmínkách hráč Nečas nebyl draftován a nedostal by i šanci v NHL,  on totiž Martin Nečas nemusel absolvovat ten nejtěžší stupeň výchovy mladých hráčů, kdy se musíte prosazovat proti až o 4 roky starším hráčům a to je hodně těžké. A to vůbec opravdu nezpochybňuji jeho um a dovednost, ale takových hráčů najdete možná desítky, ale podmínky jako měl Nečas, tak to měl opravdu jenom on (ještě jsem zapomněl na ml. Růžičku, který měl osobního trenera desítky let na střídačce, ale u něj chyběla kvalita . A nyní oponent Pavel Zacha, který už roky nemá s českým hokejem nic společného kdy v roce 2015 odešel jeho syn do zámoří. Jeho výchova, kdy šlo především o dril a žádná škola, není možno vůbec aplikovat nikde na světě ani v České republice, tudíž pozvání tohoto člověka nemá vůbec smysl, a to z hlediska přínosu jeho názorů na český hokej, Já mu můžu osobně poblahopřát k jeho synovi a k jeho individuálnímu způsobu výchovy jeho syna, který se možná podaří 1x za 50-100 let a který opravdu nelze aplikovat nikde a když se to náhodou podaří, je to jako když vyhrajete ve sportce první cenu. https://sport.aktualne.cz/hokej/navod-na-vychovu-sampiona-nekonecny-dril-a-zadna-skola/r~4026ff7e279f11e49b2b002590604f2e/

CO ŘÍCI NA ZÁVĚR?  ÚPLNĚ ZBYTEČNÁ ZTRÁTA ČASU, KTEROU JSEM VĚNOVAL SLEDOVÁNÍ TOHOTO POŘADU. JE TO O NIČEM.

Pokud chcete opravdu znát naše názory na první dvě otázky, protože ty druhé dvě už jsou opravdu o ničem. Přečtěte si náš Manifest a naší reformu a bude vám vše  jasné.

JE ÚPLNĚ EVIDENTNÍ,PROČ NEBYL POZVÁN NIKDO Z NAŠÍ ASOCIACE,PROTOŽE MLUVIT ANI PSÁT  O SKUTEČNÝCH PROBLÉMECH ČESKÉHO HOKEJE NEMÁ  NIKDO NECHCE . VYHOVUJE TO HOKEJOVÉ MAFII A ZÁRUBA JIM JDE EVIDENTNĚ NA RUKU, PROČ TO DĚLÁ, TAK NA TO SI MUSÍTE ODPOVĚDĚT SAMI.

A O TOM TO JE JENOM  O TOM JE ČESKÝ HOKEJ