KRÁL-RENÁTA JE MRTEV. AŤ ŽIJE KRÁL- RENÁTA. JE KRÁL MUŽ NEBO ŽENA…

13.05.2020

Tomáš Král, známý pod Komunistickou zkratkou “Renáta” je opět prezidentem Českého hokej.

K jeho svrhnutí nikdo bohužel další nepřispěl. Mohu tedy pogratulovat rodičům, hráčům a budoucím hokejistům, že právě je bude opět reprezentovat podnikatel, miliardář, agent státní bezpečnosti “Renáta” – Tomáš Král. “PROSTĚ ČESKÝ HOKEJ SYPE”

Vážení, volby do ČSLH jsou dávno rozhodnuté, ten kdo zná interní tok financí, rozdělování grantů, dotací, systém přátelství, nepochybuje, že o postu prezidenta svazu je rozhodnuto.

Mě osobně ale mrzí, že řada lidí na pana Krále měla dostatek informací, aby se jej pokusila svrhnout z trůnu a pokusila se zachránit národní sport.

Na další volební období nastane v Českém hokeji ještě větší doba temna, po vzoru pro-Komunistického hnutí ANO, v tisku budou opět vycházet pozitivní články o hokeji, v České televizi bude opět Záruba a spol. lhát o budoucnosti bez ohledu na výsledky a v tichosti si budou špičky hokeje vyřizovat, po vzoru tehdejší státní bezpečnosti, spory s těmi, co nebudou poslušní.

Těm co mají morální problém tento hnus reprezentovat, doporučuji co nejdříve opustit Česko. Nikdo se Vás a ani vašeho dítěte nezastane a buďte si jisti, že  v nastávajícím politickém uspořádání se represe vůči rebelům znásobí.

Reprezentace tak bude nadále Českou republiku ideově reprezentovat člověka ve vedení Českého hokeje, který pracoval pod krycím jménem „Renáta“ pro Státní bezpečnost.

V ROCE 1989 SE V ČESKÉM HOKEJI ZASTAVIL ČAS A JIŽ 30 LET TADY VLÁDNE TOTALITA.

To jsou morální hodnoty dnešního Českého hokeje, místo hodnot fair-play hokejisté budou reprezentovat politicky nejtemnější minulost národa Českého.

https://adamquick.com/cs/Diskuse/Renata-z-StB–Tomas-Kral-bude-opet-prezidentem-Ceskeho-hokeje_352/

K tomuto článku pana Jehličky není co dodat. Přesně to dokresluje i předsednictví Hniličky ve Sportovní agentúře. Je úplně jasné, že hokejová mafie ovládla 12 miliard v českém sportu. Hnilička měl velmi dobrého učitele.Nebo učitelku? Jestliže má krycí jméno “RENÁTA” jeho řídící stbáci věděli možná víc, než je nám všem známo. Tak nám nezbývá, než se dále ptát:”JE KRÁL MUŽ NEBO ŽENA?”