Jak zahubit korupci v mládežnickém hokeji? Chytit hříšníky za rukáv  nepomůže! „Hlavně se musí změnit celý systém,“ bil na poplach  25.května 2015  legendární trenér Luděk Bukač st.. Toto vyjádření pana Bukače st. jasně ukazuje na to, jak to “vážně” s korupcí myslí pan Ščerban,pan Král,  pan Lener… a celý náš Český socialistický lední hokej.

TO JE ON “lovec korupčníků”- BOJOVNÍK PROTI KORUPCI V ČESKÉM HOKEJI – “STATEČNÝ ČLOVĚK” chtělo by se říci, ale…..

“Nejenže budeme ve spolupráci pokračovat, ale rozšiřujeme ji i na oblast prevence. Chceme tak nejen trestat, ale působit i preventivně,” řekl na dnešní tiskové konferenci v Praze člen výkonného výboru ČSLH Bedřich Ščerban. Svaz si dosavadní spolupráci pochvaluje. “Právě nestrannost a nezávislost považujeme pro důvěryhodnost prošetření podnětů za rozhodující,” vysvětlil Ščerban.

To řekl ten, který si tuto “nezávislou organizaci” platí. “KOHO CHLÉB JÍŠ, TOHO PÍSEŃ ZPÍVEJ”  a pokud Svaz od začátku tvrdí, že žádná systémová korupce neexistuje, nemůže ani nic jiného lovec korupčníků tvrdit (pokud si chce uchovat svůj jistý měsíční příjem ). to je přeci logické. Od toho tam je. A za to je placen. KRYTÍ JE PERFEKTNÍ.

KDYBY TO NEBYLA VÁŽNÁ VĚC, ASI BYCHOM SE VŠICHNI MY RODIČE ZASMÁLI, JAK JE PAN ŠČERBAN VTIPNÝ. PAN ŠČERBAN, KTERÝ  JE MANAŽEREM VTM, AKTIVITY, KTERÁ EVIDENTNĚ NEUVĚŘITELNÝM ZPŮSOBEM, ROZŠÍŘILA PROSTOR PRO KORUPCI A TO JIŽ  V ŽÁKOVSKÉM HOKEJI (COŽ DŘÍVE NEBÝVÁVALO-PROSTĚ POKROK NEZASTAVÍŠ).ČLOVĚK, KTERÝ ODMÍTÁ NAŠE SYSTÉMOVÁ ŘEŠENÍ. PROSTOR PRO KORUPCI PRÁVĚ TOTIŽ  VYTVÁŘEJÍ JAKÉKOLI  VÝBĚRY, KTERÉ NEMAJÍ JASNÁ, TRANSPARENTNÍ, OBJEKTIVNÍ   KRITÉRIA A PRAVIDLA VÝBĚRU A NOMINACÍ , A  UČEBNICOVÝ PŘÍKLAD JE  JEDNOZNAČNĚ  TZV. VÝCHOVA TALENTOVANÉ MLÁDEŽE.   DOKONCE V MASIVNÍM MĚŘÍTKU. JE ABSOLUTNĚ EVIDENTNÍ, ŽE TATO SELEKCE HRÁČŮ V TOMTO VĚKU JE ABSOLUTNĚ ZBYTEČNÁ A NESMYSLNÁ.  ZÁROVEŇ  ZMENŠUJE  ZÁKLADNU PRO  VÝVOJ NAŠICH DĚTÍ. PROTOŽE NĚKTERÉ DĚTI JSOU JAKSI “TALENTOVANĚJŠÍ ” JIŽ OD VĚKU 11 LET, A NĚKTERÉ NE. A KDO O TOM ROZHODUJE? A NA ZÁKLADĚ ČEHO?  TO  JE SYSTÉMOVĚ ŠPATNĚ, “NEMYSLÍTE, SOUDRUHU ŠČERBANE A SPOL?”ČSLH (ČESKÝ SOCIALISTICKÝ LEDNÍ HOKEJ) SE ROZHODL, ŽE JE SCHOPEN VYCHOVÁVAT ŠPIČKOVÉ HOKEJISTY TZV. VÝCHOVOU TALENTOVANÉ MLÁDEŽE….NIKDY A NIKDE NA SVĚTĚ ŽÁDNÝ SVAZ   NEVYCHOVAL  JEDINÉHO ŠPIČKOVÉHO HOKEJISTU…VŠICHNI ŠPIČKOVÍ HOKEJISTÉ POTVRDÍ, ŽE ZA JEJICH ÚSPĚCHEM STOJÍ JEJICH RODIČE…A NE ČSLH (ČESKÝ SOCIALISTICKÝ LEDNÍ HOKEJ).

NYNÍ JE JIŽ JASNÉ, ZA CO JE PLACEN “LOVEC KORUPČNÍKŮ”. POKUD VÁM TO NEBUDE JASNÉ, PŘEČTĚTE SI POSLEDNÍ ODSTAVEC  CITUJEME: “Ze žádného z obdržených podnětů nevyplynulo, že by v hokeji existovala systémová korupce, a dosud jsme se nesetkali ani s žádným dílčím korupčním selháním,” uvedl Hanák.”A O TOM TO JE” Připomíná mi to zase časy před rokem 89, kdy u nás nebyly političtí vězni. Tak jako tehdy nebyly političtí vězni, není nyní v hokeji systémová korupce.Navzdory všem našim důkazům a tvrzením všech v našich článcích se ČSLH (ČESKÝ SOCIALISTICKÝ LEDNÍ HOKEJ) tváří jakoby nic.

NEJHORŠÍ JE, ŽE KRYTÍ KORUPCE SE ÚČASTNÍ ISPORT  , KTERÝ VYTVÁŘÍ KOUŘOVOU CLONU A TZV. NESTRANNÝ POHLED. PROČ SE ALE NOVINÁŘI TYPU BÁRTY  NEZEPTAJÍ PŘÍMO  NÁS, RODIČŮ ? PROTO, ŽE BY SE JIM PRAVDA A ZKUŠENOSTI LIDÍ NEHODÍ DO PROPAGANDY POHÁDKY ” O TOM, JAK ČSLH BOJUJE PROTI KORUPCI”. HOKEJOVÁ MAFIE  OVLÁDÁ MÉDIA!TO JE FAKT.

Doporučil bych PANU LOVCI KORUPČNÍKŮ  přečíst si všechny naše tvrzení  nezávislých  v našich příspěvcích.  a aby pokud tedy opravdu chce lovit korupčníky ,aby už začal. A prvním bodem “boje proti korupci v ledním hokeji” by měla  být systémová opatření v Českém Socialistickém Ledním Hokeji,která by vedla ke zmenšení prostoru pro korupci a systémové omezení absolutní moci trenérů nad našimi dětmi, a to vytvořením  sofistikovaného hodnocení jednotlivých hráčů, které by jednoznačně zobjektivizovalo hodnocení našich dětí. Ale to je hodně moc práce a hlavně to nevyhovuje POHÁDCE O  ČSLH (českému socialistickému lednímu  hokeji)    

“A O TOM TO JE”

“Nejenže budeme ve spolupráci pokračovat, ale rozšiřujeme ji i na oblast prevence. Chceme tak nejen trestat, ale působit i preventivně,” řekl na dnešní tiskové konferenci v Praze člen výkonného výboru ČSLH Bedřich Ščerban. Svaz si dosavadní spolupráci pochvaluje. “Právě nestrannost a nezávislost považujeme pro důvěryhodnost prošetření podnětů za rozhodující,” vysvětlil Ščerban.

JE JASNÉ , ŽE ČSLH (ČESKÝ SOCIALISTICKÝ  LEDNÍ HOKEJ)  JEDE STEJNĚ A VE STEJNÝCH KOLEJÍCH , JAK PŘED “KORUPČNÍ AFÉROU RŮŽIČKA”, AKORÁT MÁ JEDNOZNAČNĚ DALEKO LEPŠÍ “KRYTÍ”. NEŽ MĚL RŮŽIČKA. krytí se jmenuje “LOVEC KORUPČNÍKŮ” a to za pár korun měsíčně……

JAK ŘÍKÁ SOUDRUH ŠČERBAN, CHCEME TRESTAT…TAK, JAKO JSME POTRESTALI PANA RŮŽIČKU, KDE JE EVIDENTNÍ, ŽE SI O PENÍZE ŘEKL A JE EVIDENTNÍ, ŽE JE DOSTAL..JAK HO POTRESTALI? NEZRUŠILI MU LICENCI A ON MŮŽE VE SVÉ ČINNOSTI POKRAČOVAT DÁL, DOKONCE POKUD NĚKDO NA ZIMNÍM STADIONU PUSTÍ “NEBER ÚPLATKY, NEBER ÚPLATKY, NEBER ÚPLATKY, NEBO SE Z TOHO ZBLÁZNÍŠ ,JE TO MARNÝ, JE TO MARNÝ, JE TO MARNÝ..”, POTOM SE TO PROJEDNÁVÁ NA SVAZU A ZAKAZUJE SE TO, A JAK SI SOUDRUH ŠČERBAN SE SOUDRUHEM KRÁLEM PŘEDSTAVUJE PREVENCI(KDYŽ PŘECI ŽÁDNÁ KORUPCE NEEXISTUJE), NO PŘECI ROZŠÍŘÍM PROSTOR PRO KORUPCI, A NEBUDU JEDNAT S ASOCIACÍ RODIČŮ, KTERÁ MÁ SYSTÉMOVÝ RECEPT NA JEJÍ ŘEŠENÍ, A NEJEN NA KORUPCI..ALE I NA DALŠÍ NEŠVARY…

TAK TO JE TA PREVENCE, ROZŠIŘOVAT PROSTOR PRO KORUPCI, NEKOMUNIKOVAT S ASOCIACÍ RODIČŮ A NA ZÁVĚR HLAVNĚ NETRESTAT, ALE ZATLOUKAT, ZATLOUKAT, JEŠTĚ JEDNOU ZATLOUKAT

ttp://sport.aktualne.cz/protikorupcni-linka-ceskeho-hokeje-zaznamenala-od-rijna-16-p/r~489c68f2f59c11e581d2002590604f2e/