Piráti Chomutov – nová příležitost pro vaše děti??????????????????????????????????????????????????

“Kdo nezná  historii a tím pádem se z ní nepoučil , nemá budoucnost.”

PROSÍM, NEZAPOMÍNEJME:  „Ten kdo zapomene na  minulost, je odsouzen ji  prožít stejně tak,  jako ji prožili druzí. Věřte, že bych svůj prožitek a prožitek svého syna, nepřál ani největšímu nepříteli“ …

Takže trochu nedávné historie pro připomenutí…NENÍ TO ZAS TAK DÁVNO CO…

Na český mládežnický hokej doléhá stín úplatkářství. Kromě Vladimíra Růžičky vyplulo na povrch další konkrétní jméno trenéra, který čelil podezření z korupčního jednání – i z tohoto důvodu skončil v Liberci před dvěma lety Jan Šťastný. Ten poté zamířil za Růžičkou do Slavie, byl jeho skautem na nedávno skonečném světovém šampionátu a nyní je jeho asistentem v Chomutově.

Více na http://isport.blesk.cz/clanek/hokej/238901/trener-skoncil-kvuli-podezreni-z-korupce-ruzicka-si-ho-vzal-k-reprezentaci.html

KLUB, KDE TRÉNUJÍ TITO DVA VÝTEČNÍCI, VÁM TADY DOPORUČUJE VE SVÉM ČLÁNKU PAN ZACHA. PROČ ASI? OPRAVDU NEVÍME, ALE NENECHTE SE ZMANIPULOVAT .NENECHTE SE ZBLBNOUT. ABYCH POUŽIL  TERMINOLOGII Z HVĚZDNÝCH VÁLEK. JE EVIDENTNÍ,ŽE           PAN ZACHA PŘESTOUPIL K TEMNÉ STRANĚ SÍLY.  ALE AŽ NYNÍ TO VYŠLO NAJEVO. PROZRADIL SE SÁM. JE ALE VELICE PRAVDĚPODOBNÉ ,ŽE K  TEMNÉ STRANĚ SÍLY NEPŘESTOUPIL, ALE BYL  TAM OD ZAČÁTKU , KDY PODEPSAL REGISTRAČKU SVÉHO SYNA .  

PROSÍM VŠECHNY SOUČASNÉ I BUDOUCÍ HOKEJOVÉ RODIČE ,UVĚDOMTE SI, ŽE JEDINÉ CO MŮŽE DOSTAT  SÍLY DO ROVNOVÁHY JE  JEN A POUZE  SILNÁ ASOCIACE HRÁČŮ ŽÁKOVSKÉHO A MLÁDEŽNICKÉHO HOKEJE.    

Proto po přečtení tohoto článku vám všem rodičům , malým a velkým hokejistům, přejeme :“AŤ VÁS PROVÁZÍ SÍLA” jejíž zdrojem je jen a pouze vaše  silná Asociace. Nikdo jiný nedokáže  to, co dokážete vy sami  ve vašem  spojení .

POZOR NEBEZPEČÍ RŮŽIČKOVNÉHO !

Včera jsem navštívil zcela výjímečně webové stránky pana Zachy na popud  několika rodičů, kteří nás na tento příspěvek upozornili. A zůstal jsem opravdu paf. Pan Zacha dělá nábor klubu, který se stal symbolem vydírání rodičů a protekce v cekém českém hokeji. Klubu, kterému nebylo trapné přijmout na svoji střídačku trenéra, odsouzeného za spáchámí úmyslného trestného činu, trenéra, který zcela prokazatelně  v šesti případech požadoval po rodičích a nejen svých svěřenců, statisícové částky a její výplatou podmiňoval pokračování v jejich hokejové kariéře. A dvakrát dokonce tyto protředky vyinkasoval jako tzv. sponzorský dar, který si  prokazatelně strčil do kapsy. Všem přeci musí být jasné,že tuto činnost neprováděl pouze rok, ale s největší pravděpodobností celou trenérskou kariéru.A to vůbec nemluvíme o vrcholové protekci, která provází syna pana odsouzeného trenéra, který pod svým otcem hraje od svých 11 let, což je určitě “smutný” světový rekord, o dalším synovi, nyní tedy synovi vedoucího mužstva, který hraje také za áčko a přeskočil všechny juniory Chomutova či a mladé hokejisty z farmy Chomutova , z Kadaně, kde tento syn svéhom otce nikdy nehrál a tedy nemusel bojovat o svém místo na slunci. A jsou tam ještě další synové svých otců. V loni dokonce syn prezidenta ČSLH.(což hovoří samo za sebe). Prostě míra podezřelých nebo kompromitovaných trenérů a protekčních synků na 1m2 hokejové plochy vChomutově  je tak velký, že míra možnosti se tady poctivě prosadit, je velice malá, řekl bych nulová. A věřte mi, že to není dáno jenom malou plochou ledové plochy 

pro připomenutí o panu Růžičkovi:https://hokej-fairplay.cz/memento-cslh-ceskeho-socialistickeho-ledniho-hokeje/    

A pan Šťastný? Toho pan Zacha zná velice dobře ze svého působení v Liberci,jako vedoucí mužstva svého syna,  aby si pohlídal tu  spávnou cestu svého synka do extraligového týmu. Rodič, který mne upozornil na tento příspěvek  mi začal vyprávět neuvěřitelné věci, které zažil v Liberci, protože tam měl syna a vyprávěl mi, kterak pan Šťastný trávil noci údajně  v BARECH, KDE MU MUSELI ASISTOVAT NĚKTEŘÍ JEHO JUNIORŠTÍ SVĚŘENCI A PLATIT MU ÚTRATU. Kterak po příchodu vedoucího mužstav pana Zachy, VĚDĚL TRENÉR ŠŤASTNÝ KAŽDÉ SLOVO, KTERÁ JAKÝ HRÁČ ŘEKL DO TELEFONU, KDYŽ SI TŘEBA STĚŽOVAL DOMŮ, NEBO CO SI MEZI SEBOU ŘÍKALI. Zlí jazykové tvrdí, že údajné odposlechy, o kterých si rodiče myslí, že musely být   v místě ubytování mladých hráčů,údajně  nainstaloval pan Zacha, který je i údajně v Cibulkových seznamech STB. A konečně pan Šťastný? Ten byl odejit z Liberce(hádejte kam, no přeci do Chomutova za svým velkýn vzorem defraudantem Růžičkou) za velice podežřelých okolností. Údajně tam  byl jako důvod  jeho spor s rodiči ohledně nějakých věcí, či peněz. Znáte to, jedna paní povídala, ale to, že odešel za těchto okolností, jsem slyšel od více rodičů z tehdejšího Liberce.Pan Zacha píše ve svém článku, že se na něj lidé obracejí, což mi připadá neuvěřitelně. Je pravda, že vychoval jednoho skvělého hokejistu, ale nikdo z rodičů není schopen jít jeho cestou a ani  se rodiče nemohou stávat vedoucími mužstva. Pan Zacha jednoznačně nebyl nikdy hokejový rodič, tak jaký jsem byl a jsem já sám,a jaké znám ze zimních stadionů a kterých  jsou desetisíce.Pro tyto rodiče je jediná možnost férového mládežnického hokeje, a to dát se dohromady a změnit český hokej k obrazu spravedlivého sportu se šancí pro každého, kdo chce makat a tvrdě pracovat.Pan Zacha  měl i hodně štěstí a já mu ho přeji,my mu ho přejeme, ale nemyslíme si, že je jeden z nás,a evidentně nikdy neby. Ukázal to i touto wvojí kativitou, kdy se stal  neuvěřitelně pokleslým  náborovým referentem tomuto profláklému  klubu.

  

Kromě Vladimíra Růžičky vyplulo na povrch další konkrétní jméno trenéra, který čelil podezření z korupčního jednání. To měl být i údajný důvod toho, že skončil v Liberci před dvěma lety Jan Šťastný.“Potvrzovat konkrétní jméno nebudu. Asi před rokem a půl jsme tu řešili problém, který na základě nějakých indicií nastal, a nechtěli jsme, aby nepříjemná situace mezi rodiči a tím trenérem byla a domluvili jsme se na ukončení jeho činnosti, čímž jsme to uzavřeli. Špatná atmosféra měla nádech korupčního jednání,“ řekl iSport.cz generální manažer klubu Ctibor Jech. (TAK TOMUTO ČLOVĚKU MÁTE ZAVOLAT A SVĚŘIT MU SVÉ DÍTĚ, DOPORUČUJE PAN ZACHA pozn.redakce)

https://www.severoceskydenik.cz/kauzy/kauza-ruzicka-na-chomutov-zautocil-josef-ptacnik-st-pirati-kontruji-trestnim-oznamenim.html

Já jsem se s panem Zachu také jednou setkal a řekl jsem mu o své myšlence na založení Asociace a požádal jsem ho o podporu. Nikdy se nám ji nedostalo, i když i jemu je  nad slunce jasné, že bez silnéhom zástupce malých i velkých hokejistů, se hokej ani životy hokejistů nepohne kupředu. Teprve po několika měsících jsem se dozvěděl, že   se něci podobného  pokoušel zakládat před několika lety, ale neuspěl. Pochopil jsem, proč nás nepodpořil, on si totiž jede svůj byznys a skutečný boj nás obyčejných rodičů ho nezajímá.  Taky proč, on ani neví, co zažívá skutečný obyčejný rodič . 

Pokud rodiče chcete platit Růžičkovné, pokud chcete zažít vše, co zažívali rodiče a jejich děti v Liberci za asistence i pana Zachy, jako vedoucího mužstva, svého syna, pokud chcete zažít to, co zažil pan Ptáčník a jeho oba synové, pospěšte do Chomutova, klubu, u kterého nějaké etické či morální hodnoty neexistují. 

A teďka se dostáváme k Pirátům, tedy  jak my rodičové říkáme, (podle trenéra Růžičky) Zlodějům Chomutov.Příběh, který zažil pan Ptáčník se svými oběma syny v Chomutově stojí za přečtení, https://hokej-fairplay.cz/kniha/ , hned v úvodu tohoto příběhu. Ale co nevíte bylo to, že pan Ptáčník byl jeden z rodičů, který posktl rozhovor panu Kroupovi o tom, co zažil s Růžičkou a potom jednomu mediu, kde se svěřil novináři i se svými zážitky , právě z toho, panem Zachou, vychvalovaného Chomutova. Po zveřejnění svých zážitků v deníku Blesk,http://isport.blesk.cz/clanek/vip-sport/238844/i-josef-ptacnik-musel-tahat-bankovky-za-syny-hokejisty-platit-se-musi-vsude.html letěla na pana rodiče Ptáčníka,  žaloba /chápejte na rodiče, který jim svěřil oba své syny) za pomluvu a vyhrožování  právníky.https://www.severoceskydenik.cz/kauzy/kauza-ruzicka-na-chomutov-zautocil-josef-ptacnik-st-pirati-kontruji-trestnim-oznamenim.html  Dokonce nevštívili i jeho dva syny, které nutili k tomu, aby proti svému otci svědčili http://www.piratichomutov.cz/clanek.asp?id=Josef-Ptacnik-ml-promluvil-Jeho-vyjadreni-zpochybnuje-autenticitu-rozhovoru-v-Blesku-6253   a panu Ptáčníkovi hrozili, že zveřejní výpovědi trenérů, toho času zaměstnanců Zlodějů Chomutov o tom, jací ve skutečnosti tito dva  chlapci jsou, Umíte si předtsavit, jak by tyto”objektivní výpovědi” vypadaly.          

PIRÁTI CHOMUTOV-

MILÍ RODIČE  TOTO JE CHOMUTOV,PROTO BUĎTE OPATRNÍ!POZOR NEBEZPEČÍ RŮŽIČKOVNÉHO ! 

“Oni nechtějí peníze po rodičích hráčů, kteří jsou průměrní, ale po těch dobrých. Je totiž jasné, že rodič udělá všechno pro to, aby klukovi nezkazil slibně rozjetou kariéru. Moji kluci měli 50 bodů za sezonu. Jenže v Chomutově nedostali v áčku šanci a putovali do Klášterce, protože jsem prostě nezaplatil. Ale já ty peníze prostě neměl. A řeknu vám jedno – kdybych je měl, tak zaplatím. Člověk neměl moc na výběr,” prohlásil v rozhovoru pro Blesk Josef Ptáčník, otec bývalých hokejistů Martina (21) a Josefa (23). Jeden z nich se nyní podle deníku živí jako bachař a druhý jako profesionální řidič.

Piráti jednoznačně odmítají, že by se takové praktiky děly v jejich organizaci, a na Josefa Ptačníka staršího podali trestní oznámení pro pomluvu. Podobným způsobem bude klub nucen postupovat, pokud se v médiích objeví vyjádření obdobného charakteru,” stojí v prohlášení klubu. (VŠIMNĚTE SI POSLEDNÍ VĚTY. NEMYSLÍTE, ŽE TO JE TAKOVÁ VÝHRŮŽKA DALŠÍM RODIČŮM, KTEŘÍ MUSELI TAKÉ NĚCO PODOBNÉHO ZAŽÍT? PROČ JINAK BY TUTO VÝHRUŽKU CHOMUTOV ZVEŘEJŇOVAL, KDYBY BYLO VŠE OK. CO MYSLÍTE -pozn.redakce).

https://www.severoceskydenik.cz/kauzy/kauza-ruzicka-na-chomutov-zautocil-josef-ptacnik-st-pirati-kontruji-trestnim-oznamenim.html

A nyní  se tedy věnujme náborovému článku pana Zachy. (na konci článku je umístěn odkaz přímo na ten článek pana Zachy,tady jsme článek pana Zachy okopírovali a dopsali naše reakce).

V poslední době se po nějakém čase zase zvýšil počet rodičů, kteří hledají pro své mladé hokejisty nový klub. Ozývají se mi hlavně v případě, že jsou klubem tlačeni k podpisu nevýhodné smlouvy a velice správně cítí, že se jedná o moment, kdy mohou svému dítěti hokejovou kariéru doslova a do písmene pohřbít. Zvlášť v případě, když si vedení klubu počíná autoritativně a odmítá jednat o obsahu smlouvy stejně jako o ochotě rodičů a hráče ji podepsat. (OPRAVDU SI PANE ZACHO MYSLÍTE, ŽE V RŮŽIČKOVĚ  CHOMUTOVĚ FUNGUJÍ A PLATÍ HODNOTY FAIRPLAY? JAKO U RŮŽIČKY A ŠŤASTNÉHO?NEBO ŽE UŽ NENÍ NA MÍSTĚ TOTO UPOZORNĚNÍ?POZOR NEBEZPEČÍ RŮŽIČKOVNÉHO !pozn. redakce )

Když se o tom zmiňuji, získávám pocit, že se za posledních pět nebo sedm let vůbec nic nezměnilo k lepšímu. Ještě víc mě mrzí, že za těmito nátlakovými kroky jsou občas v některých klubech i osobnosti, které ještě před několika roky stály v popředí snah o restauraci zdejších poměrů a které přinášely nové prvky rozvoje hráčů do našeho hokeje. A stále u nás fungují manažeři, kteří neváhají nastolit před hráčem nepřijatelné podmínky a když se je zdráhá přijmout, snaží se jej doslova zničit. Přestože se jedná i o reprezentanty, mladé chlapce, na jejichž zdraví a psychice se to hluboce zapisuje. To je tragické a smutné, náš hokej si s těmito lidmi stále neví rady a svaz takovému jednání pouze přihlíží. Ostatně, tak tomu bylo vždycky, to není nic nového.

To ale naštěstí není případ Liberce nebo Chomutova, o kterém bych se chtěl dnes zmínit.(POŘÁD MLUVÍME O KLUBU, KTERÝ NEVÁHAL ANGAŽOVAT TRENÉRA RŮŽIČKU, KTERÝ ODSTOUPIL OD REPREZENTACE POD TÍHOU SVĚDECTVÍ RODIČŮ, OD KTERÝCH POŽADOVAL STATISÍCOVÉ ČÁSTKY ZA TO, ABY JEJICH DĚTI MOHLI POKRAČOVAT VE SVÉ HOKEJOVÉ KARIÉŘE, PŘÍMO BYLO PANEM RŮŽIČKOU ŘEČENO:”KROMĚ HOKEJOVÉ DOVEDNOSTI JE PODPIS PRIFESIONÁLNÍ SMLOUVY PODMÍNĚN PROJEVENÍM SOUNALEŽITOSTI S KLUBEM A TO PŘEDÁNÍM 300 000,-kČ PANU RŮŽIČKOVI), TOMU PANU RŮŽIČKOVI, KTERÝ JE I SPORTOVNÍM ŘEDITELEMM A OPĚT ROZHOIDUJE O TOM, CO ROZHODOVAL TEHDY A TO DOKONCE TEHDY MĚL PRSTY  V RŮZNÝCH KLUBECH.pozn. redakce)-https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/za-pomoc-v-hokejove-kariere-se-pry-ve-slavii-zadaly-statisice-tvrdi-rodice_201506091100_vkourimsky

 

Piráty Chomutov-POZOR NEBEZPEČÍ RŮŽIČKOVNÉHO !

můžeme zařadit mezi kluby, které jsou zřejmě v rozvoji mladých hráčů v naší republice tak říkajíc “na bedně”, tedy mezi prvními třemi. Už v době, když jsem byl v Liberci a byl jsem zaměstnán klubem, některé podmínky a špičkové vybavení jsme jim už tenkrát jen tiše záviděl.

I když už nejsem v bezprostřední blízkosti a mohu jen odhadovat, co se kde opravdu děje, jsem přesvědčený o tom, že ráz, energii a duši tomuto dění dává dnes u Pirátů Jan Šťastný s podobnou vervou a nasazením, jako tomu bylo před několika roky ještě za jeho fungování v Liberci.

Pokud mě na současných Bílých Tygrech a jeho vedení áčka i mládeže fascinuje odvaha jako první u nás zrušit mládežnické smlouvy – díky čemuž dnes chce jít – s trochou nadsázky – každý druhý talentovaný mladý hráč právě do Liberce, Chomutov zase vyhlašuje programové úsilí vychovat hráče pro reprezentaci a NHL.( VÍTE ONO ZRUŠENI TĚCH MLÁDEŽNICKÝCH SMLUV JSOU VLASTNĚ SMLOUVY DO 18 LET HRÁČE, POTOM JIŽ SMLOUVY JSOU. A ZASE TY JEDNOSTRANNÉ, KTERÉ CHCE ASOCIACE ZMĚNIT. LEBERC DÍKY SVÉ POLOZE JE VKASTNĚ JEDINÁ MOŽNOST PRO HRÁČE V JEJICH OBLASTI, POKUD CHTĚJÍN HRÁT VRCHOLOVÝ MLÁDEŽNICKÝ HOKEJ, TAKŽE DĚTI Z TÉTO OBLASTI VLASTNĚ NEMAJÍ JINOU MOŽNOST, NEŽ HRÁT V LIBERCI-pozn.redakce)

Cosi takového by hokejový laik neznalý našich poměrů očekával jaksi automaticky od všech lepších hokejových klubu, ale jak už jsme zde několikrát diskutovali, je tomu v mnoha případech právě naopak. Kluby zajímají především hráči do áčka a nadprůměrní rozdíloví hráči v mezinárodním srovnání – což je i největší bolest našeho současného hokeje – jsou mimo jejich interes. Dokonce se u nás často přikročí i k umělému zastavení rozvoje mladého hráče pod smlouvou, aby tolik nevyčníval, sešel z očí skautům, nebyl o něj v exponovaném období mezi osmnáctým a dvacátým rokem věku zájem a aby tak říkajíc nakonec zbyl do místního áčka.

S příchodem miliónů korun z NHL za naše hráče (v tomto roce inkasovaly naše kluby a svaz více než 52 miliónů korun), se to možná pozvolna mění, ale skutečně jen pozvolna.

POZOR NEBEZPEČÍ RŮŽIČKOVNÉHO !

V čem je dnes Chomutov mimořádný především?(ČÍM JE CHOMUTOV VÝJÍMEČNÝ? UŽ JSEM O TOM PSAL NA ZAČÁTKU MÉHO PŘÍSPĚVKU, JENOM PRO PŘIPOMENITÍ, PŘÍTOMNOST PANA RŮŽIČKY, SYMBOLU VYDÍRÁNÍ A OBÍRÁNÍ RODIČŮ, JEDINÉHO ODSOUZENÉHO TRENERA ZA SPÁCHÁNÍ ÚMYSLNÉHO TTRESTNÉHO ČINU ZPRONEVĚRY, TEDY OBYČEJNÉ ZLODĚJNY, TO UŽ MOŽNÁ BY STAČILO, NEMYSLÍTE, JAKO DOPORUČENÍ PRO SLUŠNÉ LIDI, DO TOHOTO ODDÍLU DÁT SVÉ DÍTĚ, TO NEMLUVÍM O PANU ŠŤASTNÉM, PO JEHO NUCENÉM ODCHODU Z LIBERCE-pozn.redakce)

– Jan Šťastný přinesl do této hokejové organizace způsob práce, který kdysi aplikoval v Liberci a který se podílel na pozdějších úspěších Bílých Tygrů v oblasti mládeže, profesionálního hokeje i v oblasti nových forem výchovy hráčů.(ZA TEN SVŮJ ZPŮSOB PRÁCE BYL DONUCEN ODEJÍT O DŮM DÁL, ALE NAŠTĚSTÍ TU JE RŮŽIČKŮV CHOMUTOV, TAM TENTO ZPŮSOB PRÁCE UMÍ OCENIT pozn.redakce)

– V Chomutově je vytvořeno jedno z nejmodernějších a nejlépe vybavených zázemí v ČR pro rozvoj hokejistů, zvlášť jejich dovedností.(NEMLUVĚ O VYSOKÝCH MORÁLNÍCH HODNOTÁCH A PRINCIOPECH, IDEÁLNÍ TO MÍSTO PRO ROZVOJN DUŠE MLADÉHO SPORTOVCE pozn.redakce)

– V klubu působí špičkový kondiční trenér Petr Švehla – a vynikající duo trenérů brankářů Dušan Strharský a Anton Lukin.

– U mládeže působí trenéři s nejvyšší licencí.(DOUFÁM, ŽE SI SNAD NIKDO NEMYSLÍ, ŽE NEJVYŠŠÍ LICENCE U SVAZU, KTERÝ TADY DRŽÍ SYSTÉM VYDÍRÁNÍ RODIČŮ, ROVNÁ Se KVALITNÍ TRENÉR-pozn.redakce) 

– Přestože jsou v klubu dnes o něco skromnější podmínky než před několika roky, tým schopných lidí je hnán snahou něco dokázat a dělat svoji práci se zápalem a plným nasazením. A když půjdeme na podstatu věci, nakonec ani tak nerozhodují peníze, ale všechno to podstatné je v lidech a o lidech, kteří vaše děti vychovávají.(NEVÍM, JEDTLI TAM JSOU TAKOVÉ SKROMNÉ PODMÍNKY, ALE POKUD SI DOVOLÍ PLATIT TRENÉRA RŮŽIČKIU A JEHO SYNA , KXDE SOUČET JEJICH DVOU PLKATŮ URČITĚ PŘEVÝŠÍ 600  000,-kČ MĚSÍČNĚ, SE O SKROMNÝCH PODMÍNKÁCH ASI NEDÁ HOVOŘIT-pozn.redakce).

– V klubu zavedli mentální coaching.( A URČITĚ HO VEDE PAN RŮŽIČKA SE SVÝM SYNEM, PAN VEDOUCÍ MUŽST VA  TAKÉ SE SVÝM SYNEM A V NEPOSLEDNÍŘADĚ I PAN ŠŤASTNÝ, VŮBEC SO NEDOVEDU PŘEDSTAVIT, O ČEM TEM COACHING JE-pozn.redakce).

– Funguje zde výuka hokejové angličtiny.

– Rozvinuté skills programy při jednotlivých mládežnických týmech a bohatý výběr dobrovolných skills tréninků.

– Snaha o jednotnou týmovou kulturu.(KULTURA ALA RŮŽIČKA??? TENTO TRENÉR PORUŠIL VŠECHNY BODY ETICKÉHO KODEXU TRENÉRA LEDNÍHO HOKEJE- SVAZ A JEHO DK TOTO ABSOLUTNĚ NEŘEŠILY-pozn.redakce )

– Vznikla zde svačinárna pro mladé hráče.(TAK TO JE SLOVO DO PRANICE-pozn.redakce)

 

To je v bodech to hlavní, abychom si dokázali uvědomit, že se jedná na české poměry o skutečně špičkový klub s vysokými ambicemi ve výchově mládeže.

Ale to by stále nestačilo, pokud?  POZOR NEBEZPEČÍ RŮŽIČKOVNÉHO !

Pokud by nedostávali mladí hráči velkou příležitost v áčku. Jistě, není všechno úplně růžové, třeba David Kaše odešel i přes smlouvu do Skandinávie, protože s prostorem v áčku spokojený nebyl, ale tohle je vždy dost individuální záležitost, do které na dálku nevidím a ani ji nechci hodnotit. Naproti tomu dostává šanci ještě nedraftovaný Lauko a ten vypadá opravdu dobře.

Pokud se podržíme čísel a výsledků výchovné práce, která promlouvá o práci klubu na poli mládeže nejlépe, tak

Piráti za poslední tři roky “vystřelili do světa” hned čtyři hráče,

kteří se uchytili nebo se snad brzy uchytí v NHL:

O. Kaše, Kampf, Rutta a Šulák, což je na naše poměry mimořádný počin.

 

Nesnaží se zde držet mladé talenty za každou cenu a pod nátlakem,(TO JE NAPROSTÁ PRAVDA, TO MOHU POTVRDIT, POD TLAK SE TOTIŽ DOSTÁVAJÍ RODIČE, JÁ JSEM TO U PANA RŮŽIČKY ZAŽIL NA VLASTNÍ KŮŽI)

ale umožňuje se jim vykročit do světa, okysličit změnou prostředí svoji kariéru a zkusit štěstí v zahraničí v přesvědčení, že při vstřícnosti a slušném chování ze strany manažerů klubu se tito hráči budou dříve nebo později rádi vracet zpět, zkušenější a vyzrálejší.

Konkrétně se jedná o:

Koblížek, J. Svoboda, M. Svoboda, Bukač, Dobeš.

POZOR NEBEZPEČÍ RŮŽIČKOVNÉHO !

A teď to nejdůležitější,

alespoň pro ty rodiče nebo agenty, kteří pečují o hráče ročníku 2001 a 2002.

V Chomutově momentálně existuje prostor pro několik hráčů, kteří mají vysoký herní potenciál a chtějí svoji kariéru ještě víc podpořit.

POZOR NEBEZPEČÍ RŮŽIČKOVNÉHO !

Piráti mají aktuálně zájem o tyto pozice:

– jeden brankář ročníku 2001 nebo 2002

– dva obránce ročníku 2001

– dva útočníky ročníku 2001

POZOR NEBEZPEČÍ RŮŽIČKOVNÉHO !

Pokud uvažujete o změně a jste ochotni udělat pro svoji kariéru maximum, zavolejte a informujte se.

Můžete přímo na manažera mládeže chomutovských Pirátů Jana Šťastného:

tel.: 603 540 362

A VŠICHNI RODIČE, DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: NEZAPOMEŇTE NA RŮŽIČKOVNÉ, MUSÍTE ZAČÍT ŠETŘIT…

http://www.zacha-hokej.cz/domu/pirati-chomutov-nova-prilezitost-pro-vase-deti